Рівняни обкрадають супермаркети

За тиждень чотири рази пролунав тривожний сигнал у торгових закладах Рівного. Привласнюючи дрібний товар, зловмисники сподівались залишитися непоміченими, але їх затримували поліцейські охорони.

В торговому закладі на вулиці Макарова правоохоронці виявили 17-річну рівнянку, яка намагалась вийти, не оплативши товар на суму 79 гривень. Про подію було повідомлено батькам затриманої, її ж – доставлено до міського відділку поліції.

В цьому ж закладі правоохоронці виявили 29-річного жителя Рівненського району, який виніс поза межі касової зони товар на суму 50 гривень. Чоловіка доставили до міськвідділку поліції.

Працівники іншого гіпермаркету, що на Макарова, теж натиснули тривожну кнопку поліції охорони. Прибувши, правоохоронці виявили 32-річного рівнянина, який поцупив товар на суму 112 гривень. З’ясування обставин вчинку чоловіка з’ясовували уже у відділку поліції.

Четвертий «тривожний сигнал» надійшов з торгового закладу на вулиці Київській. Прибувши на місце події, поліцейські охорони виявили 26-річного рівнянина, який намагався винести за межі касової зони м’ясні вироби на суму близько 160 гривень. Правопорушника теж доставили до міського відділку поліції.

Правопорушників може очікувати покарання згідно статті 51 КУпАП – дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20 процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб. Про це інформує управління поліції охорони в Рівненській області.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ