Рівняни познайомились зі справжнім французьким рок-шансоном (ВІДЕО)

В рамках фестивалю "Французька весна" до Рівного завітав паризький гурт La Mathilde. У скай-барі "Манхеттен" рівняни знайомилися із вишуканим французьким рок-шансоном.

Французький гурт La Mathilde вже не вперше в Україні. Минулого разу музиканти відвідали Україну у 2016 році. Цього ж разу тур відбувається в рамках «Французької весни» за підтримки Французького Альянсу в Україні і включає 12 міст – Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький, а також столицю Молдови – Кишинів.

У Рівному музиканти дали концерт 16 квітня у скай-барі “Манхеттен”, познайомивши рівненську публіку із справжнім французьким рок-шансоном. Бунтівники за натурою, La Mathilde поєднують у своїй творчості якісні літературні тексти, чуттєвий ліричний вокал і шалену неприборканість ударних та гітар.

За кілька композицій рівненська публіка вже не могла всидіти за столиками і обступила музикантів, розкачуючись та підтанцьовуючи під запальні, емоційні мелодії французів. Зрештою, і тим, хто просто насолоджувався незвичайною новизною звучання “Французької весни”, вистачило і драйву, і лірики.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ