Рівняни рятуються від спеки під ”освіжаючою рамкою”

У зв’язку з різким підвищенням температури повітря, рівненські рятувальники встановили на майдані Незалежності «освіжаючу рамку». Рівняни та гості міста можуть пройти крізь рамку та освіжитись під струменем прохолодної води.

ДСНСники розповідають, що така ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили її у жителів інших європейських країн–- Іспанії, Португалії, Греції. На початку літа на вулицях польських міст встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.

Протягом значного періоду в області зберігається 5 клас пожежної небезпеки, що в свою чергу призводить до виникнення великої кількості пожеж. Проте така ситуація позначається й на громадянах, які не завжди мають змогу перечекати спеку в прохолодному офісі чи вдома. Тому це спонукало вигадати щось неординарне та водночас діюче, таке як ”освіжаюча рамка”. Така водяна завіса дозволяє освіжитись та запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність, за допомогою чого можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце.

Дана система буде працювати на майдані Незалежності щодня у велику спеку. Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ