Рівняни втомилися дихати викидами маршруток

На сайті Рівненської міської ради зареєстрували електронну петицію з проханням посилити екологічний контроль за станом громадського транспорту.

Автор звернення Володимир Молчанов звертає увагу на те, що по місту курсує багато маршрутних автобусів, викиди з яких не відповідають ніяким нормам забруднення.

– Часто зустрічаються автобуси з труб яких йде відверто чорний дим. На додачу до того, що майже всі маршрути проходять вулицею Соборною, в денний час забруднення повітря викидами від автомобілів надзвичайно високе. Зрозуміло, що  “маршрутки” не єдине джерело забруднення, але на них хоч якось можливо вплинути, – пояснює автор.

Ініціатор електронної петиції пропонує посилити екологічний контроль за громадським транспортом, що курсує вулицями міста. Зобов’язати підприємства регулярно перевіряти відповідність транспортного засобу до норм викидів, а також блокувати рух транспортного засобу у разі виявлення невідповідності, з накладанням штрафних заходів на підприємство.

До слова, електронна петиція вже встигла зібрати більше сотні голосів з трьохсот необхідних для розгляду міським головою. До кінця збору підписів залишилось 42 дні.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ