Рівняни вже укладають декларації із лікарями

За даними начальника управління охорони здоров'я Рівненської міської ради Віктора Іськіва, рівняни уже почали укладати декларації із місцевими лікарями.

Станом на 2 квітня всі центри ПМСД були підключені до мережі «eHealth», в цій же мережі зареєстровані і лікарі цих закладів.

– Лікарі центру ПМСД «Північний» внесені стовідсотково в базу. В «Центральному» ще сьогодні дореєстровуються, лікарі центру ПМСД «Ювілейний» відсотків на 60 зареєстровані. Процес іде і близько години тому мені прозвітували, що декларації вже уклали понад 120 осіб. Це динамічна цифра, яка щогодини зростає. Єдине, центральний сайт дуже часто підвисає, тому ми ще активно людей не запрошуємо, – розповідає начальник управління.

Процедура укладання декларації поки триває близько 20 хвилин. За словами Віктора Іськіва, він уже обрав лікаря з яким збирається укласти декларацію. Це фахівець, який працює в центрі ПМСД «Центральний».

– Важливо, що через тиждень другий будемо самі активно закликати пацієнтів для укладання декларацій. Крім того, лікарів наших будемо «виганяти» до пацієнтів, щоб укладали декларації, бо це гроші наших закладів. Бо пацієнт, який не укладе декларацію з лікарем – за ним буде йти тільки 240 гривень. Який укладе – за ним, залежно від віку, йтиме від 370 гривень. Більше коштів заклад отримає, – каже Іськів.

Ще із нововведень, раніше оголошувалося, що кількісний ліміт декларацій, які може укласти окремий лікар – умовний. Зараз це вже жорсткі дані. Відповідно тепер міський терапевт може укласти не більше 2000 декларацій, сімейний лікар – 1800, педіатр – 800.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ