Рівняни закликають міську владу врятувати Устю

На сайті Рівненської міської ради зареєстрували електронну петицію з вимогою зупинити незаконні скиди в річку Устя. Автором звернення виступила ГО «Екоклуб» на чолі з Андрієм Мартинюком.

На початку березня «Екоклуб» зафіксував 12 несанкціонованих стоків, через які у річку без очистки потрапляють стічні води із будівель неподалік.

– Це одна з причин «цвітіння» води і масової гибелі риб щоліта. Так відбувається тому, що частина будинків поблизу річки досі не має каналізації, а мешканці будинків не користуються послугами асинезаторів та скидають свої стічні води у річку, – пояснює рівненський еко-активіст.

На думку автора петиції, збереження річки Устя має бути одним з пріоритетних завдань для міста. Водойма впливає на здоров’я мешканців, мікроклімат, вологість повітря у місті, сприяє його адаптації до змін клімату. Також формує естетичне сприйняття Рівного та створює можливості для проведення дозвілля містян поблизу води.

До слова, вже на другий день з моменту публікації звернення на сайті Рівнеради, електронну петицію встигли підтримати близько 150 рівнян. Для розгляду міським головою Рівного потрібно набрати 300 голосів. Підтримати пропозицію щодо збереження річки Устя можна ТУТ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ