Рівняни зможуть здавати експрес-посилки Укрпошти до 18-ї години

Здавати відправлення для експрес-доставки у відділеннях Рівного відтепер можна до самого вечора.

З 1 липня послуги Укрпошти стали зручнішими: відправлення «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта SmartBox», які були прийняті у найбільш популярних («флагманських») поштових відділеннях до 18:00 у будні та до 14:00 у вихідні дні, будуть відправлятися за маршрутом того ж дня (раніше цей граничний термін був 14:00).

Перебудова поштової логістики, яку вже відтестували у травні, дозволяє прискорити доставку експрес-відправлень між обласними центрами та по Україні в цілому.

– Тепер майже у 300-х відділеннях компанії збиратимемо  відправлення форматів «Укрпошта-експрес» та «Укрпошта SmartBox» тричі на день – це дозволить відправляти на наші магістральні маршрути посилки, які клієнти здають до 18:00, день у день. За найбільш популярними маршрутами, таким чином, вони будуть доставлені вже наступного дня. Особливо це важливо для онлайн-продавців, але, впевнений, оцінять нововведення й ті клієнти, яким просто зручніше навідатися до пошти під вечір, скажімо, після роботи чи навчання, та мати змогу обрати доставку в експрес-терміни, – відзначив перший заступник генерального директора з операційної діяльності Укрпошти Олександр Перцовський.

Він також додав, що кількість відділень із такою схемою передачі відправлень до сортувальних центрів буде зростати.

Перелік відділень, що працюють так вже з 1 червня, розміщено ТУТ та буде оновлюватись.

Нагадаємо, що минулого року Укрпошта в межах України доставила 21,1 млн посилок.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ