Рівнянин намагався вистрибнути із вікна (+ВІДЕО)

Минулої неділі, 22 липня, вранці патрульні отримали виклик про те, що на вулиці Жуковського молода сім’я не може порозумітися і потребує допомоги поліцейських.

На місці події інспектори встановили, що 27-річний рівнянин повернувшись вночі додому напідпитку , вирішив вияснити стосунки з молодою дружиною за допомогою фізичної сили, молодик, очевидно, вважав це дієвим методом впливу.

Прийнявши у жінки заяву відносно сімейного насильства правоохоронці вирішили поспілкуватися з чоловіком заявниці задля попередження та уникнення подібних ситуацій у майбутньому. Під час розмови з патрульними молодик поводив себе зухвало та агресивно, зробив декілька ударів кулаком у шафу та відштовхнувши дружину намагався вистрибнути через вікно з п’ятого поверху будинку.

Патрульні врятували чоловіка від необдуманого кроку

Патрульні врятували чоловіка від необдуманого кроку під час сімейної сварки (ВІДЕО)Вчора вранці патрульні отримали виклик про те, що на вул. Жуковського молода сім’я не може порозумітися. Потребують допомоги поліцейських.На місці події інспектори встановили, що 27–річний рівнянин повернувшись вночі додому напідпитку вирішив вплинути на поведінку молодої дружини за допомогою фізичної сили. Відібравши у жінки заяву відносно сімейного насильства правоохоронці вирішили поспілкуватися з чоловіком заявниці задля попередження та уникнення подібних ситуацій в майбутньому.Під час розмови з патрульними молодик поводив себе зухвало та агресивно, зробив декілька ударів кулаком в шафу та відштовхнувши дружину намагався вистрибнути через вікно з п’ятого поверху будинку.Інспектор роти №2 Управління патрульної поліції в Рівненській області, капрал поліції Лодзянов Олег Володимирович миттєво відреагував та в останній момент схопив повислого з вікна балкону чоловіка за руку, згодом втягнув його в квартиру.На місце події прибула швидка, яка і госпіталізувала рівнянина.#rivnepolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Рівненської області Понеділок, 23 липня 2018 р.

Капрал поліції Олег Лодзянов миттєво відреагував та в останній момент схопив повислого з балкону чоловіка за руку, згодом втягнув його у квартиру.

На місце події прибула швидка, яка і госпіталізувала рівнянина.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ