Рятувальникам Рівненщини отримали від Президента заміну старим ЗІЛам

Президент Петро Порошенко у Рівному передав нову техніку підрозділу Головному управлінню Державної служби із надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Серед вручених одиниць техніки пожежні автоцистерни, призначені для доставки на місце пожежі особового складу та засобів гасіння вогню, спеціального обладнання тощо, а також оперативно-рятувальні автомобілі.

Петро Порошенко зауважив, що пожежно-рятувальні підрозділи області виконують величезну роботу не лише у себе в регіоні, але і в зоні АТО – на Донеччині та Луганщині. За його словами, техніка, яку сьогодні передають, профінансована за рахунок центрального та обласного бюджетів, і буде використовуватись не лише на Рівненщині. Президент зауважив, що рятівники, які поїдуть в зону АТО, будуть набагато якісніше оснащені.

Президент також зауважив, що ЗІЛи, на яких вже 30 і більше років працюють наші пожежники, безумовно, і морально, і фізично застарілі. І ті машини, які вони сьогодні отримали, відповідають найвищим вимогам – мають вдвічі більший запас води, унікальну техніку, освітлювальні башти, вогнегасники, з якими до подачі води можна працювати в будинках.

Нагадаємо, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області є одним з основних підрозділів регіону чисельністю 244 працівників, з них 170 осіб атестованого складу та 74 вільнонайманих працівників.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ