Сьогодні до Рівного приїдуть зірки серіалу «Школа»

У четвер, 10 травня, в МПК «Текстильник» у Рівному відбудеться фан-зустріч з зірками телесеріалу «Школа». Це перший україномовний серіал виробництва «1плюс1 Продакшн», який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками.

Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна). Нещодавно стрічка була представлена на найбільшій європейській щорічній виставці аудіовізуального контенту MIPTV-2018 у Каннах, де викликала неабиякий інтерес та за перші кілька днів виставки три телекомпанії виявили бажання придбати формат.

Головні ролі у першому сезоні серіалу «Школа» виконали Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Тринчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук.

Продюсерами серіалу стали Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Лєзіна, Ксенія Чорна та Роман Лукін.

Другий сезон серіалу глядачі побачать вже восени.

Частину коштів від продажу квитків буде перераховано до благодійного фонду «1плюс1 Медіа» «Ти не один» на реалізацію ініціатив проекту Наталії Мосейчук «Право на освіту».

Початок фан-зустрічі у Рівному 10 травня, о 18:00. Квитки на сайті https://rivne.karabas.com/serial-shkola-fan-zustrich-1/order/. Довідка за телефоном https://rivne.karabas.com/serial-shkola-fan-zustrich-1/order/.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ