Сьогодні у Рівному відкриється виставка «Острів радості в морі печалі»

Сьогодні у клубному кафе галереї «Євро-Арт» в рамках проекту «Художники без майстерень» відбудеться відкриття виставки «Острів радості в морі печалі».

В рамках проекту «Художники без майстерень» у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт», що за адресою пр. Миру, 4, 5 липня 2018 року, о 15:00 годині відкривається виставка групи українських митців під назвою «Острів радості в морі печалі».

Проект «Художники без майстерень» заснований у Тернополі у 2011 році і покликаний сприяти усім творчим людям, передусім початківцям, які потребують приміщення для роботи, але не мають можливості облаштувати таке чи орендувати.

36 наповнених символами робіт спонукають до філософських роздумів про боротьбу добра і зла та сенс життя. Усі картини виконані у техніці олійного живопису, могли би ілюструвати сюжети романів фентезі.

Експозиція ознайомить містян із творчістю тернополян Надії Омельченко, Ілони Ваврів, Сергія Сороки, Сергія Середницького і, насамперед, головного ініціатора «Художників без майстерень» Миколи Мамчура.

Микола Мамчур народився 14 квітня 1955 року у м. Кременець Тернопільської області. У Кременці брав уроки живопису у місцевого художника Івана Гарасевича, а згодом і у відомого українського живописця Олекси Шатківського. Навчався у Львівському художньому училищі ім. І. Труша та в Московському народному університеті мистецтв (спеціальність «живопис і графіка»).

У Тернополі визнаний художник, виставки якого проходять з аншлагами, майстер спорту з боксу, рукопашник, володар чорного поясу з контактного карате, військовослужбовець живе з 1986 року, де створив спортивно-мистецький клуб «Сакура». У нього виховалося не одне покоління молодих людей, багато з них — чемпіони України і Європи з контактного карате, художники, дизайнери.

У період з 2007 по 2011 роки митець жив і працював у США та багато подорожував. Зустрічі з новими людьми народжували нові сюжети , а відтак – і виставки у Мюнхені, Вашингтоні, Нью-Йорку, штаті Коннектикут та більше 40 персональних виставок в Україні.

Сьогодні Микола Мамчур – автор картин, які прикрашають приватні колекції України, Польщі, Німеччини, Швеції, Великобританії, Канади та США. А серед знаменитих шанувальників його таланту – відома американська акторка Шерон Стоун.

Експозиція триватиме до 29 липня 2018 року.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ