Складено фотопортрет підозрюваної особи, яка підпалила офіс редакції агентства журналістських розслідувань “Четверта влада”

Прокуратура Рівненської області взяла на контроль хід проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України), яке належить редакції місцевого видання «Четверта влада».

Встановлено, що 22.02.2018 близько 19 години у приміщення редакції, що знаходиться у м.Рівне, зайшов невідомий чоловік та кинув пляшку із легкозаймистою горючою речовиною. В цей час у приміщенні, на другому поверсі, перебували журналісти, які викликали оперативні служби.

Загорання було ліквідовано. Внаслідок інциденту пошкоджено вікна, двері, офісні меблі та обладнання. Ніхто з людей не постраждав.

Досудове розслідування доручено здійснювати групі слідчих слідчого відділу Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області.

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, процесуальне керівництво у якому здійснюють працівники Рівненської місцевої прокуратури, якими надано доручення слідчим поліції. У кримінальному провадженні допитано свідків, складено фотопортрет підозрюваної особи, вилучено обгорілу пляшку із запахом паливно-мастильних матеріалів, яку скеровано для проведення експертизи.

Прокуратура просить очевидців та осіб, яким відома будь-яка інформація про обставини вказаної події, звернутися до Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області або Рівненську місцеву прокуратуру (м.Рівне, вул.Гарна, 29).

Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Рівненської області.

Нагадаємо, 17 лютого був пограбований хостинг, на якому було розміщено десятки рівненських сайті, зокрема три інформаційні – сайт “ГОЛОСНО”, “Четверта влада” та “Рівне 1”. На жаль, постфактум з’ясувалося, що бeкапи знаходилися на сeрвeрах у тому самому приміщeнні і також були викрадені. Внаслідок цього злочину була зірвана робота провідних рівненських інформаційних ресурів.

Постраждалі звернулися до поліції із заявою про відкриття кримінального проваджeння за статтeю 171 Кримінального кодексу України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ