Столичний бізнесмен знайомився з досвідом Рівненського льонокомбінату

Унікальний для України приклад Рівненського льонокомбінату – потужного виробництва, що стрімко продовжує зростати на руїнах колишнього радянського гіганта, постійно привертає увагу. Зокрема, політиків. Цього тижня на підприємстві знову столичні гості.

Відомий бізнесмен, засновник Індустріального Союзу Донбасу Сергій Тарута, що приїхав до Рівного в рамках реалізації доктрини «Стратегія розвитку України – 2030», подався передусім на Льонокомбінат.  Бо саме це підприємство, на думку бізнесмена, є прикладом процвітання і розвитку у складних економічних умовах.

З роботою  підприємства Таруту знайомив сам власник – Олег Червонюк.  А показати тут завжди є що, адже виробництво незмінно стрімко розвивається та розширює потужності.  Ще наприкінці минулого року «Льонокомбінат -Goldi» запустив нову лінію виробництва – пуховики. Наразі триває монтаж обладнання у цеху, де виготовлятимуть джинси. Розширив колектив і географію продажів: магазини торгової марки «Goldi» працюють у Польщі, новий незабаром відкриється у Варшаві.

  • Це якраз приклад,  де зруйновані  старі приміщення зі старою технологією змінюють своє обличчя і своє майбутнє. Ми бачимо імпортозаміщення на місці, де була розруха, а сьогодні створюються нові можливості. І створюються нові робочі місця – а це головне, що має турбувати державу, – зазначив промисловець, засновник Індустріального Союзу Донбасу Сергій Тарута. – І мені приємно бачити, яке внутрішнє задоволення власник, Олег Червонюк, отримує від цієї праці. У нього горять очі. Саме за такими підприємствами і такими людьми – майбутнє України.

Власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк переконаний: найкращий інвестор – це українець, що інвестує в українську промисловість. І його підприємство – живий цьому приклад.

  • Позитивні динамічні зміни на нашому підприємстві відбуваються завдяки тому, що наш колектив дуже любить Україну, свою землю. Ті гроші, які ми самі заробляємо, – ті й інвестуємо, тобто вкладаємо знову у своє виробництво. Це ефективно і нормально для будь–якого виробництва у світі, але, на жаль, не притаманно для України, – констатує власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк. – Ми вкладаємо багато коштів, завозимо найновітніше обладнання, а головне – наш колектив позитивно налаштований на перспективу і розвиток підприємства та нашої держави в цілому. Тому дуже приємно, що є люди, котрі прагнуть інвестувати і шукають для цього напрямки. Однак я переконаний, що Рівненщина – самодостатня область. І ми багато могли б інвестувати самі у себе. Однак це питання наразі лежить більше у політичній площині – кому і наскільки потрібно, щоб українці самі у себе інвестували та розвивалися.
Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ