Сьогодні у Рівному – італійські пристрасті у виставі «Сублімація любові»

4 березня о 19:00 спеціально до дня жінок на сцені Міського будинку культури відбудеться надзвичайна романтична комедія на 2 дії за п’єсою італійського драматурга Альдо де Бенедетті – «Сублімація любові»!

«Сублімація любові» – це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв та, звісно ж, сміх до сліз!

Непередбачувана сюжетна лінія перенесе рівнян у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії, викличе цілий феєрверк емоцій та змусить дивитися комедію на одному диханні.

В головних ролях: народні артисти України – Ольга Сумська та Євген Паперний і заслужений артист України – Віталій Борисюк.

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Євгеній Паперний).

Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу.

Проте, Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П’єтро (Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П’єтро – прихильність і палкі поцілунки Паоли.

А може ця підступна бестія веде подвійну гру? Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!

А пікантності виставі додасть той факт, що героями любовного трикутника зоряне акторське тріо було не лише на сцені, а й у реальному житті. Адже свого часу ніжні почуття між Ольгою Сумською і Віталієм Борисюком спалахнули саме тоді, коли акторка була дружиною Євгена Паперного…

Квитки від 70 грн в касі МБК або онлайн на сайті: https://goo.gl/zwyjFj

Довідка за телефоном: (097) 000-07-54.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ