«Світові хіти» у виконанні народного оркестру «Наспів» зазвучать у Рівному

Міський будинок культури продовжує заповнювати культурний простір Рівного цікавими мистецькими проектами. Вже увійшло в традицію те, що кожна пора року завдяки МБК отримує своє звучання. До прикладу, весна 2017 року розпочиналась з пісень Володимира Івасюка, а осінь - грала «Мелодію життя Миколи Мозгового».

Ці проекти прогриміли далеко за межами нашої області, адже на них завітали шановані гості, відомі артисти і навіть рідні тих, на чию честь проводився захід. І не стихли обговорення та не згасли яскраві враження від цих арт-проектів, як Будинок культури готується дивувати знову. Нова весна зазвучить по-новому!

1 березня на рівненських глядачів чекають «Світові хіти» у виконанні народного оркестру «Наспів». Колектив готує композиції Етти Джеймс, Дженіс Джоплін, Адель, Джеймса Брауна, «Океану Ельзи» і багатьох інших топових артистів нашої планети. При цьому керівник оркестру Сергій Мостовий зазначає:

  • На народних інструментах можна грати різну музику, то чому б не спробувати виконати Адель на цимбалах, а Лару Фабіан на сопілці? Репертуар підбирався так, щоб це були пісні не одноденні, а ті, що залишаються на слуху, не зважаючи на плин часу.

Відвідувачам концерту також варто очікувати на велику кількість вокалістів, як місцевих, так і запрошених, а ще на різноманітність жанрів та стилів музичних композицій, адже підбирались вони аби догодити смаку кожного глядача.

Сюрпризом стане і виступ суперфіналіста вокального шоу «Голос країни» другого сезону кавер-виконавця, автора власних пісень, ліричного рокера Олександра Онофрійчука.

Тож, 1 березня о 19:00 рівнян запрошують до Міського Будинку Культури послухати мелодії, що народжують спогади.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ