Сьогодні “Один в каное” презентують у Рівному новий альбом

Сьогодні у рамках всеукраїнського туру з концертом до Рівного завітає гурт «Один в каное», щоб презентувати свій новий альбом.

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

«Один в каное» – український музичний інді-гурт зі Львова, що створився у 2010-му році, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять: вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський. У 2016-му році Один в каное випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

У 2016-му році «Один в каное» випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

Зараз гурт готується презентувати світові свій новий повноформатний альбом. Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього – все це чекає на рівнян сьогодні, 30 березня, о 19.00 у Міському будинку культури.

Квитки від 150 грн у касі Міського Будинку Культури та онлайн: https://kasa.in.ua/odin-v-kanoe

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ