У геріатричному пансіонаті на Рівненщині не вистачає штатних працівників

17 липня в ході виїзного засідання постійна комісія з питань соціальної політики та соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей ознайомилася з роботою Тучинського геріатричного пансіонату.

Тучинський геріатричний пансіонат створено у 2001 році. Загальна його територія складає 24 га, на якій розміщено два корпуси, де проживають підопічні. Крім того, функціонує підсобне господарство (корови, свині, коні та бджолосім’ї), що дає можливість забезпечувати мешканців пансіонату м’ясом, молоком, овочами, фруктами. Аби мати можливість відвідувати богослужіння, для пенсіонерів збудували церкву.

За словами директора пансіонату Олександра Демчука, цього року обов’язково планують добудову харчблоку та утеплення першого корпусу пансіонату. Також він наголосив, що є потреба у спеціальному автомобілі для перевезення інвалідів до закладів охорони здоров’я.

В свою чергу керівник департаменту соціального захисту населення Олексій Шамак запевнив, що такий автомобіль найближчим часом буде передано для пансіонату.

Оглянувши усі приміщення закладу та поспілкувавшись з його мешканцями члени комісії відзначили, що першочергово потрібно збільшити штатних працівник. Зокрема, мова йде про пральне відділення закладу, де працює дві особи, які до того ж займаються ремонтом одягу літніх людей.

Довідково: 

Тучинський геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою. До нього приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у закладі та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Нині середні витрати на 1 підопічного в день у І півріччі 2018 року за рахунок різних джерел фінансування становили 324,46 грн. (на харчування  49,85 грн, на медикаменти 7,32 грн).

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ