У перший день весни рівнян запрошують на цікаві кінопрем’єри

У четвер, 1 березня, Мультиплекс запрошує гостей для перегляду довгоочікуваних кінопрем’єр тижня: трилеру з Дженіфер Лоуренс у головній ролі -  «Червоний горобець» та української комедії «Сотка».

«Червоний горобець»— американський шпигунський трилер режисера Френсіса Лоренса. Стрічка створена на основі однойменного роману Джейсона Меттьюса і розповідає про російську шпигунку, яка має звабити американського агента. У головних ролях Дженніфер Лоренс, Джоел Едгертон, Матіас Шонартс.

Домініку Єгорову проти її волі вербують до російської секретної служби у ролі «горобця» — професійної звабниці. Домініка вчиться використовувати своє тіло у ролі зброї, але прагне зберегти почуття власної гідності під час проходження цього принизливого вишколу. Перетворившись на знаряддя несправедливої системи, вона стає одним з найцінніших агентів секретної програми. Її першою ціллю є Нат Неш, офіцер ЦРУ, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Між двома молодими людьми зав’язуються складні стосунки — переплетіння взаємного потягу та омани, які ставлять під загрозу їхню кар’єру, світогляд та безпеку обох держав.

В Україні у широкий прокат фільм виходить 1 березня. Від кінокритиків фільм отримав змішані відгуки: Rotten Tomatoes дав оцінку 64 % на основі 45 відгуків від критиків (середня оцінка 6/10).

Не менш змішані відгуки поки отримав національний фільм України «Сотка», знятий Олександром Бєляком.

Стрічка розповідає історію про молодого працівника супермаркету, Леопольда Барановського, який помилково стає володарем незвичайного піджака, у кишені якого ніколи не закінчуються стодоларові купюри. Життя Леопольда і його найкращого друга Льохи заграла новими фарбами — ресторани, бутики, нові автомобілі та абсолютно все, чого забажає їх душа.

Але у піджака є справжній господар — Віктор Хмара (кандидат в мери великого приморського міста). Він задіє для пошуку дорогоцінної речі всі сили і зв’язки. Леопольд готовий повернути річ власникові, але несподівано дізнається, про те що стодоларові купюри, перед тим, як з’явитися в кишені піджака, повинні зникнути з кишені іншої людини. Через розгульне життя Леопольда і Льохи вже позбулися грошей тисячі чоловік, а що трапиться коли піджак потрапить в руки Віктора, який змагається за владу?

Перед друзями стоїть непросте завдання — не допустити перемоги Віктора на виборах і не дозволити йому збанкрутувати всю країну.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ