У Рівному будують казарму для контрактників

У Рівненському гарнізоні завершені підготовчі роботи будівництва казарми поліпшеного планування для проживання військовослужбовців-контрактників ОК «Захід».

За словами начальника квартирно-експлуатаційного відділу Рівного підполковника Андрія Чухіля з початку робіт минуло близько місяця.

 

За цей час будівельниками підготовлено місце для будівництва, перенесено на ділянку план будівлі в натуральну величину, визначено на місцевості крайні її кутові точки, проведено розбивку осей фундаменту. На сьогоднішній день майже завершено встановлення блоків до нульової відмітки.

– Визначені графіки та терміни виконуються згідно планів, бюджет нового об’єкту складає 18 мільйонів гривень. Введення в експлуатацію цієї будівлі з окремим виходом у місто на вулицю Коцюбинського сплановано вже до кінця 2018 року, – говорить пан Андрій.

За словами офіцера, навесні цього року в одній з військових частин гарнізону вже завершено переобладнання казарми на гуртожиток для проживання більше сотні військовослужбовців-контрактників.

Варто додати, що масштабний будівельний проект реалізовується у військових гарнізонах по усій країні за дорученням Президента України та під особистим контролем Міністра оборони України з метою покращення соціального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ