У Рівному готують 17-й, ексклюзивний сезон FASHION TIME

30-31 березня у Рівному вже традиційно відбудеться Перша у Рівному модна подія FASHION TIME. Цього разу рівняни стануть свідками XVII сезону, де буде представлено колекції весна - літо 2018.

XVII сезон Першої у Рівному модної події FASHION TIME – це покази авторських і брендових колекцій одягу, взуття та аксесуарів – свято моди, стилю та краси.

В рамках Першої модної події FASHION TIME проходить два творчих конкурси.

Перший – Best of Style – ОСОБИСТЕ бачення моди і стилю, яке демонструють діти, підлітки та їх батьки на подіумі модної події. І другий – Конкурс молодих дизайнерів 1Look, де учасник конкурсу на розсуд журі представляє лише один довершений лук.

Сьогодні FASHION TIME – це не просто яскравий цікавий модний захід, а потужний майданчик для початку власної справи.

Високий рівень організації заходу є, з одного боку, СВЯТОМ для учасників і глядачів, з іншого – своєрідним ЗАКЛИКОМ до приїзду у Рівне та участі у Події спеціалістів з інших міст України та інших країн.

17 сезон буде ексклюзивним, обіцяють організатори. Новий подіум! Нові колекції! Нові обличчя! Нові імена!

Проект здійснюється за підтримкиУправління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради в рамках «Рівне – місто унікальних подій 2018» та Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ