У Рівному говоритимуть про тих, хто малює між слів

Сьогодні, 5 травня, о 15 годині в Рівненській обласній бібліотеці відбудеться відкрита лекція «Нова генерація українських ілюстраторів» говоритимуть про сучасну українську ілюстрацію та її молодих творців.

Згадуючи улюблені книжки нашого дитинства, ми зазвичай називаємо їхніх авторів, але дуже рідко можемо пригадати, хто їх проілюстрував.

І це вкрай несправедливо, адже якісь сюжетні перипетії ми вже ледь пригадуємо, а ось образи улюблених героїв лишаються з нами назавжди: нам уже важко уявити Пеппі Довгапанчоху, мумі-тролів, Гаррі Поттера чи васюківських тореадорів Павлушу та Яву інакшими за тих, якими ми їх побачили у тих своїх перших книжках.

І ще одне підтвердження сили ілюстраторського впливу полягає в тому, що багато класичних текстів лишаються незмінними для кількох поколінь, але саме завдяки ілюстраторам давні твори осучаснюються і стають нам не менш близькими, ніж нашим батькам.

В Україні ніколи не бракувало ані талановитих ілюстраторів, ані заслужених нагород за їхню справу.сьогодні говоритимуть про Топ-10 українських ілюстраторів: Сергія Майдукова, Євгенію Гайдамаку, Анну Сарвіру, творчу майстерню “Аґрафка”, Марічку Рубан та інших. Про різні техніки, експерименти та світове визнання. Про те, хто якими шляхами прийшов у професію, найцікавіші проекти, успіхи та труднощі у житті молодого ілюстратора.

Лекцію прочитає Олександра Промська.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ