У Рівному говоритимуть про здорові та безпечні умови праці для молоді

26 квітня о 10.00 у Рівненській обласній раді, каб.301, відбудеться круглий стіл "Молоде покоління потребує захищеної і здорової праці". 

Засідання круглого столу “Молоде покоління потребує захищеної і здорової праці” відбудеться з нагоди Міжнародного дня охорони праці, що відзначають 28 квітня понад 100 країн світу. У 2018 році Міжнародна організація праці проводить його під девізом «Захищене і здорове покоління», адже серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років.

Також цього року Всесвітній день охорони праці (SafeDay) та Всесвітній день боротьби з дитячою працею (WDACL) поєднані в рамках спільної кампанії з підвищення рівня безпеки і здоров’я молодих працівників та подолання дитячої праці.  Ця тема покликана сприяти тому, щоб перехід молоді від навчання до праці проходив у безпечних і нешкідливих для здоров’я умовах.

До Всесвітнього руху масово долучилися підприємства області, органи державної влади та місцевого самоврядування. Впродовж квітня особливо активно на підприємствах, в організаціях тривають тематичні заходи, спрямовані на популяризацію здорових і безпечних умов праці, зменшення ризику виробничого травматизму і професійних захворювань.

В обласній раді 26 квітня о 10.00 відбудеться засідання круглого столу “Молоде покоління потребує захищеної і здорової праці”. Участь у ньому візьмуть представники державної влади, місцевого самоврядування, профспілок, підприємств та організацій, навчальних закладів. На цій зустрічі кращі фахівці з охорони праці підприємств різних галузей отримають почесні відзнаки.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ