У Рівному говоритимуть, як влітку проходить кваліфікаційне оцінювання суддів

Завтра, 20 червня, в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-й поверх) говоритимуть про кваліфікаційне оцінювання суддів.

20 червня  о 9.30 у Рівненському будинку вчених відбудеться прес-сніданок, під час якого йтиметься про кваліфікаційне оцінювання суддів.

Частина суддів з Рівненщини уже пройшли цю процедуру, частина наразі проходить, а з липня по серпень ще 72 судді місцевих загальних судів також візьмуть участь в оцінюванні.
Про те, як відбувається кваліфікаційне оцінювання і чи впливає воно на оперативність та якість розгляду справ громадян у місцевих судах, особливо влітку, йтиметься під час прес-сніданку Комітету виборців України.

Спікери:
– Олександра Жуковська, суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області (наразі проходить кваліфікаційне оцінювання);
– Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України», адвокат.

Захід проводиться в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
Про це повідомляє Інформаційний відділ РОГО КВУ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ