У Рівному курсанти військової кафедри склали присягу (+ФОТО)

Сьогодні на плацу НУВГП у Рівному більше двох сотень курсантів кафедри військової підготовки склали присягу на вірність українському народові.

На урочистому заході були присутні керівництво університету, директори інститутів, викладачі. Випускників кафедри військової підготовки прийшли привітати родичі, близькі та друзі.

– Кожна людина має свій обов’язок. Це може бути обов’язок перед своєю сім’єю, перед своїми батьками. Але є один обов’язок, який має бути у кожного і на якому ми сьогодні акцентуємо увагу – це обов’язок перед своєю батьківщиною. Мені хотілося б, щоб ви пам’ятали слова своєї присяги протягом усього життя, щоб ви їх виконували не формально, а щиро, – звернувся до присутніх проректор НУВГП Валерій Сорока.

Щороку кафедра військової підготовки приймає на навчання понад  200 курсантів, даючи можливість юнакам та дівчатам в майбутньому пов’язати своє життя з кар’єрою військового.

Незабаром усім випускникам буде присвоєно звання молодшого лейтенанта запасу, а  бажаючі зможуть  продовжити  службу у Збройних Силах та силових структурах.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ