У Рівному можна буде побачити маленькі комедії про тварин

21-22 квітня у Рівненському обласному театрі ляльок відбудеться кілька цікавих вистав. Зокрема, свої постановки представлять Миколаївський театр ляльок «ІстАрт» та актори харківського «Театру 19».

21 квітня об 11:00 у Ляльковому театрі відбудеться прем’єра вистави «Крокуй собі безпечно». Її постановкою нині займається режисер Роман Гребенюк (Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки»). Це повчальна вистава про правила поведінки на дорозі. Вона розрахована на дітей віком 3-10 років.

22 квітня у театрі пройдуть гастролі Миколаївського приватного театру ляльок «ІстАрт».  Миколаївці представлять виставу «Кіт у чоботях». Це одна з найбільш відомих казок французького письменника Шарля Перро. Не пропустіть цю чудову постановку, в якій головний герой Кіт демонструє неабияку винахідливість та спритність. Покази розпочнуться об 11:00 та 13:00.

Також цього дня о 17:00 на сцені Рівненського лялькового театру актори харківського «Театру 19» покажуть виставу «Звірячі історії».  Це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п’єса сучасного американського драматурга Дона Нігро. Ви побачите маленькі комедії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин. Смішні та зворушливі історії Миші, Бурундука, Кішки, Папуги, Качкодзьоба, Бабуїна та інших звірів розповідають, розігрують і проживають чотири актори.

Більше інформації за адресою  http://www.teatr.rv.ua/ та у групі театру в мережі «Фейсбук».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ