У Рівному можна побачити монастирі Святого Афона (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

У Виставковій залі Рівненської обласної спілки художників відкрилася виставка живопису Василя Красьохи "Живописний Афон".

Виставка Василя Красьохи “Живописний Афон” стала результатом проекту художника 2017 року, коли він здійснив кілька поїздок на Афон, під час яких написав усі двадцять монастирів Святої Гори.

Роботи Василя Красьохи є надзвичайно багатими за змістом та кольоровими матеріями і мають потужну енергетичну наповненість та духовну глибину.

Довідково:

Василь Красьоха – живописець, Заслужений художник України, родом з Волинської області, нині мешкає і працює у Києві. На сьогодні мистецький доробок художника сягає понад тисячу робіт. Його картини зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу (Росія, Німеччина, Польща, Японія, США тощо).

Художник є автором цілих тематичних серій робіт, як-от: “Волинь”, “Карпати”, “Рідні обрії”, “Ікони”, “Православні храми України”, “Квіти” та інші. Але найсильніше духовне сприйняття світу в художніх образах митець виразив у пейзажах-картинах серії “Сакральна буденність”.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ