У Рівному набирають обертів Швидкі побачення

Щосуботи у Рівному відбуватимуться Швидкі побачення, щоб якомога більша кількість людей змогла знайти собі пару. Організатори обіцяють як мінімум гарно проведений час та нові знайомства, а як максимум – щиру взаємну любов.

Проект набув великого резонансу. З’явилося багато бажаючих різних вікових груп, котрі бажають прийняти участь. Організатори зауважують, що всі учасники цікаві, адекватні, успішні в своєму розвитку та соціальній реалізації.

Багато хто зазначає, що такий проект – це реальна можливість зустріти свою людину. Адже більшість зайняті на роботі. «Серфінг» соцмережами багатьох привів до багаторічних переписок «ніпрощо». Знайомства на вулиці не давали очікуваних результатів. У нічних клубах, як зауважив один з учасників, «важко знайти серйозно налаштовану дівчину».

Як відбуваються Швидкі побачення?

Хлопці та дівчата збираються в одному місці. Їх коротко знайомлять  один з одним за допомогою цікавих конкурсів, чи завдань/запитань. Опісля дівчина сидить за своїм, визначеним столиком, у той час, коли до неї підходить наступний кандидат. Вони мають 7 хвилин на спілкування. Далі короткі замітки у спеціальній формі 1-2 хвилини і наступний кандидат. По записам у спеціальній формі, котрі роблять і хлопці і дівчата, визначають ідеальну пару.

Ідеальна пара отримає не лише можливість розвинути ідеальні стосунки, а й романтичну вечерю (суші-сет та пляшку шампанського).

Подібні вечірки мають велику популярність у США, Європі та Австралії

Ось кілька відгуків попередніх учасників:

Володимир: «Мав за честь відвідати даний захід в ролі учасника. Загалом організація та локація перевершили мої скептичні сподівання. Всім присутнім ще раз великий респект. Приємно, що відбуваються такого роду дійства вже і в Рівному».

Анна: «Це був дуже цікавий досвід, як мінімум мені була цікава моя поведінка, оскільки в подібних ситуаціях не відбувалася».

Ірена Слута, коуч, організатор та ведуча Швидких побачень: «Щоразу організація – це величезний процес. Я вивчаю сторінки у соцмережах кожного учасника, чи учасниці. Якщо їх немає – прошу надіслати фото, спілкуюся особисто. Спираючись на знання коучера, тренера з особистісного розвитку, фізіогноміста, ретельно підбираю учасників так, щоб вони пасували одне одному. Після перших Швидких побачень у нас бінго! Співпало аж 4 пари з 7. Це дуже крутезний результат. Будемо і надалі сприяти формуванню справжніх стосунків! Адже це надзвичайно приємно – дарувати емоції та шанс бути щасливими!»

Відслідковувати інформацію про подію можна тут:

https://www.facebook.com/Швидкі-Побачення-Рівне-417095398791023/

Для участі у проекті потрібно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC6y3-u2ZInhZmKyaF7FUc6my7GU6-9c0j7zkSHkjXmTc1iw/viewform.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ