У Рівному обговорюватимуть фінансування політичних партій

Клуб «Активної Громади Рівного» запрошує депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати і реформувати своє місто, взяти участь у засіданні Клубу.

15 серпня у Рівному відбудеться засідання клубу «Активної Громади» на тему «Чи готові українці фінансувати політичні партії?».

Під час зустрічі буде розглянуто особливості державного фінансування політичних партій, обговорюватиметься Закон України, яким регулюється виділення державних коштів партіям, який відсоток потрібно набрати партіям, аби мати державне фінансування після чергових парламентських виборів та багато інших цікавинок, які стосуються державного фінансування політичних партій.

Клуби «Активної Громади» у містах – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міст та їх упровадження. Клуб «Активної Громади Рівного» прагне побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже спілкування та взаємодія завжди приносять користь і результати.

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4. Початок о 17:00.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Прес-служба ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ