У Рівному обговорюватимуть новели законодавства щодо виконання судових рішень

У вівторок, 24 квітня, в Рівному відбудеться круглий стіл «Реформа системи виконання рішень: виклики та перспективи». Під час заходу обговорять питання застосування законодавства, що регулює порядок виконання судових та інших рішень.

Круглий стіл проходитиме 24 квітня у конференц-залі Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Замкова, 29 (4-й поверх). Реєстрація учасників розпочнеться з 09:30. Початок обговорення – о 10:00.

Серед тем для обговорення будуть такі:
– Новели процесуального законодавства щодо примусового виконання судових рішень;
– Державна виконавча служба в умовах реформи виконавчого провадження;
– Приватний виконавець в системі примусового виконання рішень.

Під час круглого столу його учасники шукатимуть ефективні способи взаємодії між судами, виконавцями, громадянським суспільством, а також розкажуть про поточні проблеми реформи примусового виконання рішень. За результатами обговорення будуть напрацьовані пропозиції щодо вдосконалення законодавства в цій сфері.

Участь в обговоренні, зокрема, братимуть:
– Олег Полюхович, Голова Апеляційного суду Рівненської області;
– Людмила Жуковська, Голова Рівненського окружного адміністративного суду;
– Микола Станіщук, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області;
– Вячеслав Бедикайло, начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області;
– Віталій Місяць, виконавчий директор БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги»;
– Олексій Горецький, директор РОГО «Комітет виборців України»;
– Роман Лабчук, приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області.

До участі в заході також запрошуються судді та представники апарату судів, державні та приватні виконавці, адвокати, науковці, представники неурядових організацій та ЗМІ.

Круглий стіл «Реформа системи виконання рішень: виклики та перспективи» проводять Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» спільно з РОГО «Комітет виборців України» та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів у рамках всеукраїнського правозахисного проекту «Ефективне виконання судових рішень – ключ до успішного завершення судової реформи».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ