У Рівному обговорюватимуть проблему катувань в Україні

Завтра, у Міжнародний день підтримки жертв тортур, рівнян запрошують долучитися до обговорення теми катувань.

26 червня об 11:00 у конференц-залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, Кавказька 7, відбудеться робоча зустріч-обговорення ключових проблем катування та жорстокого поводження в Україні.

Зокрема, під час заходу будуть запропоновані до обговорення наступні питання:

  • поняття, форми катувань та інші види жорстокого поводження та покарання;
  • міжнародні стандарти у сфері захисту жертв катувань. Стамбульській протокол;
  • пошуки шляхів попередження та подолання проблеми катувань в Україні, їх ефективне розслідування уповноваженими державою органами;

Також в рамках обговорення буде демонструватися документальний фільм режисера Андрія Роханського “Килимок” із колекції Української документального кіно про права Docudays UA.

Запрошеною спікеркою зустрічі буде координаторка та юристка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини – Марія Цип’ящук.

До участі у заході запрошуються представники Національної поліції, прокуратури міста Рівного та області, установ виконання покарань, патрульної поліції, а також представники громадськості.

Зустріч організована до Міжнародного Дня на підтримку жертв тортур Відокремленим підрозділом ГО «Моніторів національного превентивного механізму «Україна без тортур» в м. Рівне у партнерстві з Громадською приймальнею УГСПЛ у м. Рівне,  регіональним координатором по зв’язкам з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини та юридичною клінікою «Pro Bono» Національного університету «Острозька академія».

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ