У Рівному обрали кращі книги

З 1 лютого 2017 року до 1 лютого 2018 року тривав щорічний конкурс "Краща книга Рівненщини". За цей час опитали близько 38 тисяч осіб – читачів, дітей та молоді, представників інтелігенції.

На фінальному етапі визначили 51 книгу-лідера, серед яких обрали кращі видання в 11 номінаціях. Вперше в історії конкурсу ввели номінацію «Молодь про війну»

Серед інших номінацій – «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Краще довідкове видання», «Краще видання для юнацтва та молоді», «Краще видання для дітей», «Краще історико-краєзнавче видання», «Кращий літературний дебют», «Краще поліграфічне видання», «Краще художнє оформлення книги».

Незабуваємо що, обласний конкурс «Краща книга Рівненщини» заснований у 2009 році Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Організатори та співорганізатори Конкурсу – управління культури і туризму Рівненської ОДА, обласні універсальна наукова бібліотека, бібліотека для молоді, бібліотека для дітей, централізовані системи публічно-шкільних бібліотек, обласні відділення Національної спілки письменників України, Національної спілки художників України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ