У Рівному покажуть кінокомедію «Божевільні сусіди»

У неділю, 11 березня, о 15.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться перегляд комедійної кінострічки на соціальну злобу дня «Божевільні сусіди» (Франція, Бельгія, 2017).

Французько-бельгійська кінокартина поставлена режисером Філіппом де Шовроном, автором касового хіта «Божевільне весілля», у головній ролі – зірка французького кінематографа Крістіан Клав’є.

У запалі передвиборчих дебатів рафінований буржуа Жан-Етьен Фужероль необережно кидає з екрану телевізора, що його улюблена Франція завжди відкрита для будь-яких емігрантів, які всюди знайдуть собі притулок та їжу, навіть в його будинку. Не минає й доби, як біля його воріт з’являється циганський табір, який політику доведеться залишити в себе, заради прихильності виборців.

Розміреному сімейному життю настає кінець: по кімнатах бігають свині, нові мешканці плавають у басейні, сидять у хазяйському туалеті, п’ють колекційне вино й навіть намагаються позалицятися до дружини Фужероля.

Чи найде герой вихід з ситуації, що склалася? Чи зможе боротися із забобонами і бути толерантним?

Опубліковано Рівненська обласна бібліотека для молоді 5 березень 2018 р.

Організатор показу: Рівненська обласна бібліотека для молоді за сприяння кінодистрибуторської компанії «АртХауз Трафік».

Вхід безкоштовний.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ