У Рівному покажуть комічну виставу про «Дикуна»

17 березня в МПК «Текстильник» у Рівному покажуть виставу «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER». Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів, які до болі знайомі тим, хто офіційно пов'язав свої відносини.

П’єса «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом, а також актором – коміком Робом Беккером. Прем’єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one – man show.

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – це спектакль, який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Не дарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

Початок вистави о 19:00.

Квитки тут: https://rivne.karabas.com/o-chem-molchat-muzhchiny-ili-dikar-forever-55

Довідка за тел. 098-70-33-709.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ