Сьогодні у Рівному показуватимуть кіно просто неба

У рамках «Музейного марафону-2018», який проходитиме у Рівному  з 14 по 19 травня, відбудеться нічний показ фільму «Грецький горішок» просто неба.

16 травня о 21:30 у рамках проекту «Ніч у музеї» у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться один із багатьох заходів «Музейного марафону-2018» – нічний показ  фільму рівненського режисера Віктора Булиги «Грецький горішок». Фільм присвячений історії життя художника та педагога Георгія Косміаді, який найкращі свої роки провів у довоєнному Рівному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Грецький горішок» – історія про драматичні перипетії життя художника Георгія Косміаді

Відтак рівнян запрошують подивитися кіно під зорями, в самому центрі Рівного, поруч з одним з найстаріших та найгарніших приміщень міста – на майданчику перед краєзнавчим музеєм. При цьому отримуючи насолоду від прекрасного парку навколо, поринувши у минуле нашого міста, з яким пов’язана доля відомого митця, якому присвячено фільм «Грецький горішок».

Вхідний квиток на перегляд просто неба коштуватиме 10 гривень, але ним також можна буде скористатися у вихідні дні – суботу чи неділю для перегляду музейних експозицій.

Організатори також обіцяють, якщо дозволятиме вечірнє освітлення, перед показом основного фільму вечора продемонструвати (о 21:10) і короткометражний фільм КАВАЛЕРИ, про доньку Георгія Петровича Косміаді – Надію Георгіївну, яку запрошено на перегляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівнян запрошують на “Музейний марафон”

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ