У Рівному працюють над новою Програмою розвитку футболу в місті

Рівненська обласна федерація футболу ініціювала створення Програми розвитку футболу у м. Рівне на 2018-2022 роки.

У четвер 22 березня під час сесії Рівненської міської ради депутати ухвалили рішення утворити комісію, яка займатиметься Програмою розвитку футболу в м. Рівне на найближчі роки. Ініціатором розробки такої програми виступила Рівненська обласна федерація футболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хахльов на сесії Рівнеради: «Верес» буде рівненським

– Попередня програма, що була в обласному центрі, завершила дію іще у 2016 році. Тому потреба у такій програмі розвитку футболу до 2022 року є доволі актуальною. Рівненська обласна федерація футболу, спільно з міською федерацією футболу виступили каталізатором створення такого документу, до якого, за словами міського голови Володимира Хомка, буде внесено і питання реконструкції стадіону “Авангард”, і побудови полів і майданчиків для занять футболом, і питання фінансової підтримки Народного клубу “Верес”, і питання створення нових футбольних класів і секцій, і співпраці з аматорськими командами, і підвищення кваліфікації тренерів і ще багато інших нагальних питань. Напрацювання наших двох федерацій – міської й обласної – ми уже готові передати членам створеної комісії, – розповів голова РОФФ Олексій Хахльов.

Також Олексій Хахльов, відповідаючи на запитання депутатів, запевнив, що рівненський “Верес” повернеться у Рівне, коли у місті буде збудований стадіон.

– Перереєстрація пов’язана з атестацією по системі УЄФА. Сподіваюсь уже в наступному сезоні будемо брати участь у єврокубках і маю надію, що із цих змагань, можливо навіть у форматі ліги чемпіонів, ми повернемося на стадіон у Рівному, –  сказав Хахльов.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ