У Рівному презентують «Нотатник мобілізованого»

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують рівнян на презентацію книжки Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого».

Назар Розлуцький презентуватиме у Рівному свою нову книгу «Нотатник мобілізованого», в якій розповідає про власний досвід участі в російсько-українській війні.
Ця книга не про війну і не про солдатів, хоча і те й інше у ній присутнє. Це спроба автора «…ретроспективно відтворити основні віхи свого перебування на фронті. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби і війни. У них не дається критичних оцінок командуванню та керівництву, окрім безпосереднього командування, із яким я особисто знайомий.
Тут немає аналізу тактичної і стратегічної ситуації, тактико-технічних показників зброї, розлогих описів бойових дій, загальноармійських особливостей служби. Натомість тут більше йдеться про побут нашої артбатареї, про стосунки бійців із місцевим населенням, командуванням та між собою, про різні випадки, що траплялися зі мною або побратимами, про собак і котів, які стали повноправними членами нашої бойової сім’ї.
Однак навіть у такому контексті ці спогади не є повноцінною історією 6-ї батареї 2-го артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади. Швидше це є історія моїх приватних вражень під час служби в армії і війни на Донбасі ― думаю, таке визначення для цієї книги буде найбільш оптимальним…».

Назар Розлуцький – історик, дослідник історії УПА та історії української діаспори, поет, прозаїк, в 2015-16 роках служив у 55-й окремій артилерійській бригаді, старший науковий співробітник Музею української діаспори.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ