У Рівному пройде відкритий конкурс модних луків «Best of Style VIII»

В рамках першої у Рівному модної події «FASHION TIME», 17-й сезон якої пройде 30 та 31 березня в органному залі РОФ, вже ввосьме відбудеться Відкритий конкурс модних луків «Best of  Style VIII».

Під час конкурсу кожен бажаючий матиме змогу продемонструвати на розсуд журі своє особисте бачення моди і стилю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Рівному відбувся кастинг моделей для модних показів FASHION TIME

Взяти участь у конкурсі може абсолютно кожен, незалежно від віку, хто вміє стильно одягатися та має відчуття моди – діти, підлітки та їх батьки. Переможців обиратимуть у 7 номінаціях:

  1. BABY (до 3 років).
  2. KIDS (4-5 років).
  3. CHILDREN (6-10 років).
  4. TEEN (11-15 років).
  5. YOUNG (від 16 років).
  6. Me and Mom (я і мама).
  7. FAMILY (ціла родина).

Луки можна формувати із готових елементів одягу, створювати ексклюзивний образ разом із дизайнером, або ж спільними зусиллями майструвати костюм у форматі ЕКОМОДА із підручних матеріалів.

Переможців конкурсу у кожній номінації обиратиме компетентне журі. Вони будуть нагороджені Кубком та подарунками від партнерів заходу. Кожен учасник Конкурсу також отримає іменний Сертифікат учасника Проекту та стильний подарунок.

Крім того, свого переможця серед конкурсантів обиратимуть і глядачі у залі – з-поміж усіх луків вони оберуть той, який сподобається їм найбільше. Таким чином, переможець за версією глядачів отримає спеціальну відзнаку «Глядацька симпатія».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ