У Рівному шукають кондукторів

У Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з представниками комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс». Для забезпечення безперебійного та якісного перевезення пасажирів підприємство потребує кондукторів громадського транспорту.

Начальник відділу кадрів Марія Чубай розповіла шукачам роботи про графік роботи кондуктора, розмір оплати праці, зупинилася на таких моментах, як створення умов для відпочинку працівників. Важливим є і те, що своїх працівників в ранкові години та у пізній час розвозять по місту по домівках. На усіх інших тролейбусних маршрутах працівники можуть їздити безкоштовно.

Під час ярмарку мова йшла і про набір у наступну групу навчання водіїв тролейбуса. На таке навчання запрошуються чоловіки віком від 21 року. Вчитимуться майбутні водії шість місяців. Робочі місця після закінчення навчання – гарантовані. Під час навчання безробітні громадяни, які зареєстровані у центрах зайнятості, одночасно і вчаться і перебувають на обліку.

Є на підприємстві і вакансія слюсаря – електрика з ремонту електроустаткування.

Підбір на вакантні посади триває. Охочих працювати закликають звертатися на підприємство.

Всіх тих, хто прагне опанувати спеціальність «водій тролейбуса», просять звертатися у Рівненський міський центр зайнятості. Адміністратор – 2 поверх, телефон – 26-55-32, або у відділ активної підтримки безробітних – 3 поверх, кабінети – 301, 304, 305. Про це йдеться на сайті Рівненського обласного центру зайнятості.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ