У Рівному стартує новий сезон міської ліги КВН «КРОК»

18 квітня у МПК «Текстильник» відбудеться відбірковий фестиваль вже 10-го міського чемпіонату КВН. Останні два роки турнір відбувається в рамках Громадського Бюджету міста Рівне.

Нагадаємо, що вперше міський чемпіонат було проведено Громадською організацією «КВН міста Рівне» ще у 2005-2006 навчальному році. З того часу турнір декілька разів змінював назву та формат, проте незмінним залишилось одне. Це – так звана «кузня гумористичних кадрів», з якої вийшли такі колективи як «Фававу» та «Молодіжна збірна Рівного», «Абзац», «П’ятниця 13», серед самих відомих випускників чемпіони  Вищої Української Ліги – «Бомба»!

Нині зареєстровано вже 10 колективів, що вирішили спробувати свої сили в гумористичному турнірі. До участі у цьогорічному чемпіонаті долучаються як молоді колективи, що вперше вийдуть на сцену, так і вже знані «метри» гумористичного жанру.

Зокрема в цьому сезоні про бажання поборотися за головний приз – Путівку на Фестиваль Ліги Сміху в Одесі, вирішили і «Збірна Ювілейного» (чемпіони 2016 Рівненської Ліги Сміху, фіналісти Одеської Ліги Сміху 2017), також зможуть побачити рівняни і учасників минулорічного фіналу КРОК, це – «Аби-Хто» РЕТК НУВГП та «неАдеквати» з НВК-№12.

Проте організатори сподіваються, що до участі заявиться більша кількість колективів. Тому нагадують, що заявки приймаються до 14 квітня 2018 року.

Зареєструватись молоді колективи можуть подавши заявку на електронну пошту kvn-krok@ukr.net

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ