У Рівному триває «креативний» тиждень

22 квітня відбувся «Форум креативних індустрій» в рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва». Він зібрав 14 спікерів з різних міст України, які розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво. Головною метою є те, щоб надихнути рівнян та рівнянок на створення власної справи, перетворення хобі в бізнес, реалізацію себе. Як заробити на тому, що вмієш виготовляти власноруч, як реалізувати себе в неформальній освіті та як поширити свою справу – три ключові теми форуму.

В рамках проекту з 23 по 27 квітня «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» відбудуться креативні сніданки, екскурсії на виробництва та джеми (тематичні майстер-класи).

Особливість Форуму в тому, що бере участь в активному спілкуванні, обміні досвідом, знайомствах та нетворкінгах. «Тут знайомляться всі люди, які живуть в нашому міст, і найголовніше, які поруч проходять кожен день, але тут всі знають чим хто займаються, хто що любить, і ми можемо тут спілкуватися, знайомитися. Показувати приклад створення подій, продукції. Хочеться, щоб такі форуми проходили частіше», – розповів учасник «Форуму креативних індустрій» Олег Костюкевич.

«Форум креативних індустрій» найкорисніший для початківців, які шукають свій шлях у підприємництві. «Зараз є більше можливостей розвиватися, більше інструментів. Адже те, що робилося за 3-5 років, тепер можна зробити за 2. Дуже класно переймати досвід кращих, вчитися на помилках. Але коли є можливість вчитися на чиємусь передовому досвід – це завжди круто», – каже фотограф-мандрівник, спікер «Форуму креативних індустрій» Тарас Ковальчук.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ