Завтра у Рівному відбудеться додатковий концерт Єгора Грушина

17 та 18 березня в рамках концертного туру «Together» у Рівному відбудуться концерти найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина у дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель).

18 березня о 17:00 в рамках туру з концертною програмою «Together» у органному залі Рівненської обласної філармонії відбудеться додатковий концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музика сповнена життя: Грушин запрошує рівнян на концерт

Майже всіх квитків на перший концерт не було за місяць до початку. І тому з вдячністю до слухача музиканти гратимуть у Рівному 2 дні поспіль! Також 17 березня, Зал камерної та органної музики, 19:00.

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою одноіменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми плануємо показати, як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі…», – діляться артисти.

Посилання на подію FB

Програма на концерт 17 березня, 19:00.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ