У Рівному відбудеться ІІ забіг до Дня Європи

19 травня у Рівному відбудеться Rivne Euro Run 2018 – ІІ традиційний забіг, присвячений Дню Європи.

Захід відбудеться у День Європи, 19 травня з 13.00 до 16.30 у центрі Рівного. Старт масового забігу розпочнеться о 15:00 на проспекті Миру від готелю «Мир».

Траса забігу: проспект Миру (старт від готелю «Мир») – вул.Набережна – вул. Кавказька – вул.Міцкевича – проспект Миру (фініш біля готелю «Мир»). Довжина кола – 2 км.

Кількість учасників обмежена! Учасниками забігів на дистанції 2 км та 6 км можуть бути рівняни та гості міста, але у кількості не більше 140 осіб на 2 км та 80 осіб на 6 км.

Кожен учасник забігу на 2 км або 6 км має сплатити реєстраційний внесок у 100 грн через онлайн систему www.runstyle.net (до 23:59, 18.05.2018) або 150 грн у день забігу на місці старту (з 13:00 до 14:30), за наявності вільних місць.

УВАГА! 100% коштів, отриманих від реєстрації учасників підуть на благодійність.

Усі зареєстровані учасники, які фінішують у дистанції, отримають оригінальні медалі забігу. Переможці, призери забігу у чоловіків та жінок на дистанціях 2 км та 6 км отримають кубки та подарунки від спонсорів та партнерів. Наймолодший та найстарший учасники забігу, а також переможці в номінації «Непереможні» отримають нагороди та подарунки від партнерів.

Забіг пройде в рамках реалізації проекту «Рівненська бігова ліга 2018», який отримав підтримку від Громадського бюджету Рівного.

Що таке Рівненська бігова ліга 2018?

Усі учасники забігу «Rivne Euro Run 2018» автоматично стають учасниками проекту «Рівненська бігова ліга 2018», яка включає в себе серію з 5-ти залікових стартів.  Забіг до Дня Європи «Rivne Euro Run 2018» – перший у серії забігів бігової ліги.

Переможці забігів на 2 км та 6 км у чоловіків та жінок отримають по 1 балу, в той час як останні учасники отримають бали, відповідно до того яка кількість учасників була зареєстрована на їхніх дистанція. Чим менша кількість балів – тим вище місце в рейтингу. Учаснику, який не брав участь у забігу, нараховується бал останнього учасника із дистанції, де була зафіксована найбільша кількість учасників забігу.

Обслуговування всіх забігів «Рівненської бігової ліги 2018» відбуваються за допомогою чіпової системи хронометражу «Chronotrack».

Організатор: Rivne Running Club (ГО «Рівненський клуб бігу»).
Програму забігу див. ТУТ

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ