У Рівному відбулися запеклі дебати студентів

Рівне визначило команду, яка представить місто на Національному дебатному турнірі в Києві.

18 квітня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний дебатний турнір із політичних реформ серед студентів.

У дебатах взяли участь представники Рівненського державного гуманітарного університету спеціальностей «Політологія» та «Історія». За словами організаторів «Активної Громади», команди проявили високу обізнаність з різних тем політичних реформ та палко відстоювали власну позицію. Командою-переможцем стали студенти Рівненського державного гуманітарного університету спеціальності «Історія».

– Регіональний дебатний турнір у Рівному проводимо вже вдруге. Приємно, що в дебатах змагаються минулорічні команди, а також долучаються нові гравці. У такий інтерактивний спосіб ми обговорювали важливі теми про політичні фінанси, антикорупційну реформу, державне фінансування партій. Гравці продемонстрували гарний рівень підготовки та обізнаності, – зазначила координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Малиновська.

Хорошим показником стало те, що перемогу здобули Олександр Биков та Олександр Сосновчик, які минулоріч брали участь в регіональному дебатному турнірі.

Варто також зазначити, що другий рік поспіль представники з Рівного будуть представляти наше місто на Всеукраїнському дебатному турнірі.

Нагадаємо, що у 2017 році кращим оратором судді визнали дебатера рівненської команди.

Примітка.

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ