У Рівному відкриється виставка “дорослих” дитячих робіт учнів Анни Вітрук

У середу, 9 травня, о 17:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається виставка робіт учнів Арт-студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук «Це я ще не розбігався!..»

Виставка експонується у рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих».

В експозиції буде представлено неймовірно щирі, творчі роботи, виконані протягом останнього року на різноманітну тематику, написані дітьми у техніці гуаш на папері, а також роботи дорослих початківців, виконані олією на картоні та на полотні. Кожний малюнок, який буде репрезентований на виставці, неповторний за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою. Дитячі твори приваблюють особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття.

– Подібні виставки дуже потрібні дітям, для них це радісна, хвилююча подія, своєрідний звіт про результати творчої діяльності. Ці роботи професійні, часом навіть не дитячі за тематикою, хоча і виконані дітьми. Автори передали у них свій настрій веселих і щасливих людей, – розповідає куратор проекту Анна Вітрук.

Проведення «виставок-звітів» Арт-студії у клубному кафе «Євро-Арт» стало вже доброю традицією для юних художників. А це 7 груп дітей віком від 4 до 18 років. Загалом в Арт-студії, яка діє з жовтня 2015 року під керівництвом мистецтвознавця, викладача образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Анни Вітрук, займається близько 80 хлопців і дівчат. Мистецький простір галереї допомагає юним художникам вивчати жанри живопису, техніки виконання, стилі та напрямки мистецтва.

Виставка діятиме з 9 травня по 3 червня 2018 року.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ