У Рівному виховуватимуть нових «Загорецьких» та «Заїньок»

Рівненські гумористи зібрали прес-конференцію, на якій розповіли про успіхи минулорічного сезону місцевої ліги сміху та поділилися очікуваннями від нового фестивалю.

Нещодавно в Одесі завершився відбірковий конкурс телевізійної Ліги сміху, де команди-учасники Рівненської ліги виступили достатньо успішно. Два рівненських колективи («Збірна Ювілейного» та «Крик Вільгельма») потрапили до другого туру фестивалю, ще два учасники Рівненської ліги сміху з інших міст («Збірна Львова», «СМТ» (Полтава) отримали право виступити на гала-концерті, який транслюватимуть на телеканалі “1+1” 2 березня.

Всього на фестивалі було 190 команд, з яких 50 колективів відібрали у другий тур. Капітан рівненської команди «Крик Вільгельма» Григорій Рицький розповів, що задоволений виступом свого колективу та ставить амбітні плани на наступний сезон.

Атмосфера на фестивалі була дуже дружня. Я був на всіх чотирьох фестивалях і на моїй пам’яті це перший випадок, коли з Рівного так багато команд пройшло в другий тур. Минулий рік був дуже важким, тому що доводилося багато працювати, писати, виступати. Але всі старання окупилися, тому що ми пройшли в другий тур. Таку ціль ми й ставили перед собою. Будемо працювати весь рік, щоб пройти в гала-концерт телевізійної ліги, – додав гуморист.

30 березня стартує новий сезон Рівненської ліги сміху. Організатори очікують на підтвердження участі у фестивалі від 25 команд, з яких у сезон потрапить 12 найкращих. Вже затверджено тренерський склад. З колективами працюватимуть відомі гравці телевізійної Ліги сміху – з команд «Заинька», «Трио разные и ведущий», «Отдыхаем вместе», а також Святослав Антіпов з команди «Загорецька Людмила Степанівна». Також редакторами будуть рівнянин з команди «Замок Любарта» Дмитро Веремчук та сценарист серіалу «Останній москаль» Микола Куцик.

На зборі керівників відзначили нашу лігу сміху. По рейтингу ми отримали 2-ге місце серед регіональних ліг України. В Рівненську лігу сміху заявляються більш потужніші та професійніші колективи. Наш майданчик є хорошим плацдармом для молодих талановитих колективів, – розповідає голова ГО «КВН Рівненщини» Юрій Ліпський.

Цьогоріч вперше в Україні з’явиться шкільна ліга сміху. За словами організаторів, це дозволить талановитим учням заявити про себе, аби в майбутньому стати телевізійними зірками. Очікується, що у травні буде відкрита реєстрація команд, згодом з найкращих колективів сформують шкільну лігу сміху. Якщо турнір приживеться, його планують зробити традиційним. Гумористи розраховують на фінансову підтримку з боку держави.

Для того щоб потрапити в телевізійну лігу, треба пройти дуже великий шлях. Ми маємо виховувати молодь, яка вміє жартувати і трохи по-іншому думати. Ми зіштовхнулися з великими проблемами в рівненських університетах. Місцеві виші не дають ніякої бази в плані культурного розвитку, – говорить адміністратор Рівненської ліги сміху Павло Велешко.

Італійська діаспора запросила учасників Рівненської ліги сміху у травні приїхати з концертом в Рим. Це буде перший виїзд місцевих гумористів за кордон. Організатори не виключають, що в майбутньому будуть організовані тури і в інші країни Європи.

До слова, команда-переможець останньої телевізійної Ліги сміху «Загорецька Людмила Степанівна» колись розпочинала свої виступи саме у Рівненській лізі сміху. Тому у молодих гумористів є всі шанси повторити стрімкий прорив своїх колег.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ