У Рівному вручили премію Георгія Косміаді

Вчора, 2 квітня, у Рівному було вручено премію імені Георгія Косміаді в галузі образотворчого мистецтва. Лауреатами стали творчий колектив комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка».

Нагадаємо, мистецьку премію імені Георгія Косміаді було засновано 6 квітня 2012 року з метою увічнення пам’яті видатного художника, архітектора та педагога, заохочення сучасних митців до написання творів, присвячених висвітленню кращих здобутків сьогодення, популяризації новітнього українського мистецтва та відзначення кращих митців в галузі образотворчого мистецтва.

Премія присуджується в галузі образотворчого мистецтва (живопис, скульптура, графіка, декоративне мистецтво) за видатні твори, що відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту та образів, якістю та майстерністю виконання.

Розмір премії складає 12 тисяч гривень, яка разом з дипломом та нагрудним знаком урочисто вручається лауреатам у дні відзначення народження Георгія Косміаді.

Лауреатами міської мистецької премії імені Г.П.Косміаді в галузі образотворчого мистецтва стали:

у 2013 році – Костянтин Литвин (посмертно);

у 2014 році – Анатолій Мартиненко (посмертно);

у 2015 році – Микола Годун;

у 2016 році – Олександр Гурістюк.

у 2017 році – Микола Сівак та Руслан Хвесь.

Нагадаємо також, що цього ж дня, 2 квітня, у Краєзнавчому музеї було презентовано документальний фільм про Георгія Косміаді “Грецький горішок”, знятий відомим рівненським кінематографістом Віктором Булигою.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ