У Рівному знову говоритимуть про ефективність програм адаптації ВПО

19 липня у Рівному відбудеться панельна дискусія «Рівненщина - дружня територія для ВПО». Місце проведення: майдан Просвіти, 1, адміністративна будівля Рівненської ОДА, конференц-зал (прим. 201, 2-й поверх). У процесі дискусії будуть обговорені проблеми реалізації місцевих політик щодо внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та перспективи їх участі у розвитку місцевих громад Рівненщини.

Чи було ефективним виконання Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції внутрішніх переселенців на Рівненщині? Що вдалося зробити, а що ні та які були на те причини?

Ппанельна дискусія «Рівненщина –  дружня територія для ВПО» – є фактичним підведенням підсумків проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 976 вiд 05.11.2008 р. з виконання Рівненською обласною державною адміністрацією постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, за період 2016-2017 рр.» та виконання Розпорядження голови Рівненської обласної адміністрації № 104 від 04.03.2016 р.

В процесі обговорення планується обмін думками експертів, представників органів влади та місцевого самоврядування, відповідних установ, громадськості та ЗМІ щодо ефективності таких державних та місцевих програм сприяння гармонійному входженню внутрішньо переміщених осіб до приймаючих громад. Будуть запропоновані нові підходи до забезпечення їх соціальної, медичної, психологічної та матеріальної підтримки; допомоги у створенні переселенцям належних умов життя, дотримання прав та реалізації потенціалу в нових умовах.

До участі в дискусії запрошуються: керівництво виконавчої влади Рівненської області, міста Рівне та Рівненського району, керівники структурних підрозділів Рівненської ОДА.Також в заході візьмуть участь представники громадських об’єднань Рівного, профільних громадських об’єднань, переселенці, представники ЗМІ.

Ініціатором проведення експертизи в Рівненській області, яка проведена в 5 областях України, є громадська організація «Всеукраїнське об’єднання вимушено переміщених осіб «Україна – моя сім’я».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ