У травні Рівненщину чекає кілька фестивалів

Як і щороку, у травні традиційно відбудеться декілька масштабних мистецьких подій.

Розпочнеться культурний місяць 11-13 травня з Всеукраїнського фестивалю духової музики «Дзвенить оркестрів мідь». Захід відбудеться в ресторанно-готельному «Скольмо», що у смт Клевань Рівненського району. Крім рівненських оркестрів, там виступлять естрадні та духові колективи з міст Маріуполь, Київ, Калуш, Кременчук, а також з польського Вітковіце.

Також у ці дні, з 11 по 13 травня в Острозі відбуватиметься щорічний фестиваль «Острог – Ренесанс» 2018, перший на Острожчині культорологічний фестиваль, присвячений 440-й річниці заснування Острозької Академії.  Цьогорічний фестиваль присвячений збереженню культурної спадщини та проходитиме поряд з найважливішими пам’ятками Острога: Острозька академія, Музей книги та друкарства, замкова гора та Острозький замок. Програму фестивалю див. ТУТ

19 травня обласний краєзнавчий музей запрошує  на фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини». Народні умільці нашого краю та інших областей презентують свої вироби, а кращі виконавці та колективи Рівного розважать гостей своїми виступами. Початок – об 11.00.

22 травня у селі Зоря Рівненського району пройде заключний концерт переможців обласного конкурсу серед учнів мистецьких шкіл.

У цей же день відзначатимуть обласне свято української писемності і Першокниги  «Пересопницьке Євангеліє», що відбудеться у культурно-археологічному центрі «Пересопниця». У його рамках нагородять переможців щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне».

А 28 травня мешканці та гості Рівненщини зможуть відвідати Етно–тур–фест «Бурштиновий шлях». Цього року культурний захід пройде у селі Млинок Зарічненського району.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ