Унікальний скрипаль гратиме у Рівному «Пори року» Вівальді

15 березня о 19:00 у Рівненській обласній філармонії відбудеться концерт «ВівальдіVS П’яццола» за участі Академічного камерного оркестру РОФ. В якості соліста виступатиме унікальний скрипаль зі Львова Марко Комонько.

У програмі: Антоніо Вівальді цикл «Пори року», Астор П”яццола цикл «Пори року в Буенос-Айресі».

Марко з шести років почав навчання гри на скрипці у свого батька. Згодом фахову освіту здобув у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії ім. П. Чайковського Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. В рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертує країнами Європи, в Росії, Україні, Японії…

Першу вагому перемогу здобуває на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів ім. П. Чайковського (1992). Після закінчення школи продовжує навчання у Великобританії в Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999 рр..) та блискуче завершує скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Трет’якова.

Марко Комонько, проживаючи в Південній Кореї, працював концертмейстером різних оркестрів та виграє конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестру, який входить у вісімку найкращих оркестрів світу, при тому виступає як соліст, ансамбліст, записується на радіо та телебачення.

Квитки в касі органного залу  або за тел. 43-01-50, 096-826-40-97.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ