В селі з великою народжуваністю збираються будувати школу

Цепцевичі – одне із сіл Сарненського району з високою народжуваністю. Третина з понад 3 тисяч жителів – це діти шкільного віку. До єдиного в селі загальноосвітнього закладу цього року піде 717 учнів, 94 з яких – першокласники.

У той же час школа розрахована на 240 школярів. Через нестачу класних кімнат, навчальний простір облаштовують навіть у коридорі. Спортзал у Цепцевицькій школі визнали аварійним 15 років тому. Відтоді діти займаються фізкультурою лише на подвір’ї.

Минулого року був проведений тендер. Однак будівництво досі не розпочали через порушення, які виявили.

За словами директора закладу, депутата обласної ради Людмили Мариніної, батьки учнів налаштовані рішуче, готові не пустити дітей 1 вересня до школи, якщо ситуація з будівництвом нової найближчим часом не зрушить з місця.

Голова обласної ради Олександр Данильчук спробував заспокоїти місцеву громаду, пояснивши, що проектно-кошторисна документація проходить коригування. За кілька тижнів зміни мають затвердити, тож  можна буде оголошувати новий тендер. А це означає, що початковий етап будівництва може розпочатися вже цього року.

«Кошти на цей об’єкт уже виділені. Це 10 млн.грн. з державного бюджету. Іще мільйон ми передбачили в обласному», – розповів Олександр Данильчук.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ